Kristen Stewart - novinky/informace

Kristen bude na obálkách červových vydání časopisů - Vanity Fair a ELLE

9. března 2012 v 21:25 | Violet

Díky těmto senzačním twitter zprávám,tu pro vás mám super novinky! Ještě předtím než Kristen odletěla na Fashion Week, nafotila photoshoot pro časopis Elle a Vanity Fair. Oba dva photoshooty by se měly objevit v červnu - ostatně v tento měsíc by právě oba dva časopisy měly vyjít ;)
Den před odletem Kristen Stewart na pařížský Fashion Week, nafotila photoshoot pro červnové vydání časopisu ELLE!
To znamená, že tohle bude druhá obálka časopisu vydaného v červnu, na kterém se Kristen objeví. Nedávno také fotila pro Vanity Fair.

Maminka Kristen Stewart, Jules Mann Stewart,vysvětluje důvod dceřiné neúčasti na K-11

9. března 2012 v 17:39 | Katie*
Někteří z vás si možná pamatují, že se Kristen měla podílet na filmu, který režírovala její mamka Jules Mann Stewart, s názvem K-11. Nakonec ale Kristen od tohoto projektu odstoupila. A proč? To bylo až doteď záhadou - naštěstí tu ale máme vysvětlení od Jules Mann.
"Čím déle trvalo čekání na finance pro K-11, tím se Kristen stávala slavnější a slavnější. Tak jsme se rozhodli, že by pro ni bylo lepší natočit Sněhurku. Samozřejmě jsem se, ale zeptala na její názor. Právě ona je částečně zodpovědná za natáčení tohoto, jistě, úspěšného filmu."

Charlize Theron mluví o Kristen Stewart

9. března 2012 v 17:36 | Katie*
Charlize Theron říká, že právě díky Kristen Stewart se na natáčení filmu Snow White and the Huntsman cítila zase jako teenager.

Blonďatá kráska v roli zlé královny Ravenny po boku Stewart jako Sněhurky v očekávaném remake. "Od chvíle, kdy jsme se setkali, byla mezi námi úžasná chemie," řekla herečka časopisu Vanidades. "Na natáčení jsem se cítila jako teenager, jako by mi bylo 12."

36-letá herečka dále vychvalovala svou kolegyni, na kterou zapůsobila její zralost. "Kristen je jen 21 .. vzpomínám si, když jsem byla v jejím věku. Její výkon je fantastický. Ve skutečnosti je docela rváč."


Oficiální trialer k filmu On The Road bude v pátek 9. března 2012

7. března 2012 v 20:11 | Allyson

The Beat Museum vypustila na twitter zprávu, že oficiální trialer k filmu On The Road, ve kterém hraje i Kristen Stewart, by se měl oběvit již tento pátek tzn. 9. března! Zde je facebooková stránka filmu. Jsem na to vážně moc zvědavá!

Kristen Stewart zpátky v Paříži!

29. února 2012 v 20:45 | Katie*
Kristen Stewart se vrátila zpátky do Paříže! Tentokrát proto,aby se na pařížském Fashion Weeku oficiálně představila jako tvář nové vůně Balenciaga.Kristen by se tam měla objevit v 10 hodin dopoledne,a jelikož se akce koná v Paříži,což od nás není moc daleko,tak budeme o fotkách vědět včas :) Podle mě se určitě můžeme těšit na krásné fotky :)

2x Nové Plakáty k filmu On The Road

29. února 2012 v 20:40 | Katie*
imagebam.comimagebam.com

Objevily se 2 oficiální plakáty ke Kristeninu filmu On The Road (Na cestě) - první plakát je v anglické verzi,druhý ve francouzské

Kristenina zpráva v návštěvní knize Jaye Lena :)

5. února 2012 v 20:28 | Violet

Kristen už byla několikrát hostem v show Jaye Lena a očividně (dle téhle její zprávy) se jí tam moc líbilo.
V návštěvní knize Kristen zanechala svůj malý dopis pro Jaye. :)

Příběh fanynky o setkání s Kristen v Paříži

4. února 2012 v 20:46 | Katie*

Přináším vám takový delší článek o setkání jedné fanynky s Kristen. Dopředu chci říct, že je tento článek malinko chaotický - a to jsem ho ještě musela upravovat po té fanynce, která to měla tak nějak zvláštně zapsané :D V závěru chci upozornit na zákaz kopírování!

Kristen Stewart dělá photoshooty!

31. ledna 2012 v 20:15 | Katie*
Tumblr_lymnesca0z1qd3ve2o1_r1_250_largeJelikož sem na blog nedáváme paparazzi fotky tak vás o novinkách kolem Kristen
budu informovat tímto článkem. Od 27. ledna se Kristen Stewart naplno věnuje focení photoshootů ;)

- 27. ledna v LA s Charlize Theron a Chrisem Hemsworthem nafotila
nový photoshoot (nevím, pro jaký časopis)
- 29. ledna Kristen přiletěla do Paříže (Francie)
- 30. ledna začala s focením photoshootu pro Vanity Fair - fotografem je Mario Testino. Z focení tu máte ukázku vpravo - Kristen má sobě dokonalé šaty z dílny Christiana Diori
- Později večer (30.1.) Kristen pokračuje ve focení po boku známého modního návrháře Karla Lagefelda
- Focení pokračovalo i dneska - a říkám vám, máme se na co těšit! Myslím,
že tento photoshoot přebije photoshoot pro časopis W ;)
- No a po focení si Kristen vzala volno a zašla si na nákupy
- Po celou dobu se ochotně věnuje fanouškům - rozdává úsměvy,
podepisuje se a fotí se s nimi :)

Kristen má na prstýnku vyryté "ROB"

29. ledna 2012 v 17:13 | Violet
Nějaký drahý šťoura šťouravý objevil, že Kristen má na jednom z prstýnků, který velmi ráda nosí,
vyryté "ROB". Není to úplně jisté, ale vypadá to tak. Pár důkazů najdete dále v článku. Kris je fanynka prstýnků a tenhle nosí skoro pořád se mi zdá. :) :)


Novinka okolo Sněhurky

27. ledna 2012 v 21:53 | Katie*
imagebam.com

Včera proběhl takový předběžný rozhovor s Kristen Stewart, Charlize Theron, Chrisem Hemsworthem a Samem Claflinem pro Cinemax. Z této akce se objevila tato fotka na které můžeme vidět 4 křesla, na kterých pravděpodobně seděli herci, a několik tweetů ↓

K fotce:

Chvíli před setkáním s Kristen Stewart a Charlize Theron pro Cinemax

Tweety od Joshe Horowitze (známí reportér MTV, který často dělá rozhovor s triem z Twilight ságy):

Pro ty, co se ptají na SWATH, špatné zprávy: budete si muset chvíli počkat na materiál, který se týká včerejšího rozhovoru (není to moje volba). Dobré zprávy? Rozhodně nebudete zklamáni.

Uvidím, jestli s vámi budu moct brzy sdílet fotku s obsazením SWATH, abych potěšil fanoušky Kristen. Budu dělat všechno, co je v mých silách. To je vše... co pro teď můžu říct.

Položte otázku obsazení Sněhurky a Myslivce!

21. ledna 2012 v 11:42 | Katie*
Senzační zpráva pro všechny fanoušky Kristen Stewart a pro všechny, co nedočkavě čekají na film Snow White and The Huntsman.
26. ledna v Los Angeles se budou Kristen Stewart (Sněhurka), Charlize Theron (zlá královna Ravenna) a Chris Hemsworth (myslivec) podílet na novém rozhovoru pro Moviefone Unscripted. Co je na tom ale to nejlepší?
Do úterý, do 20 hodin, můžete hercům pokládat otázky týkající se Sněhurky na oficiální facebook Moviefone nebo na oficiální twitter

Takže popřemýšlejte nad otázkami a zeptejte se! Třeba to bude právě váš dotaz na který tyto hvězdy odpoví :)


MTV News: 'Snow White and the Huntsman' rozhovor

18. ledna 2012 v 20:54 | Katie*

Podle nových informací bychom se měli v příštích dnech dočkat nového rozhovoru s Kristen, Charlize Theron, Chrisem Hemsworthem a Samem Claflinem. Rozhovor bude pro MTV News a dělat ho bude milý a sympatický Josh Horowitz.

Charlize Theron mluvila o Kristen Stewart a jejich první setkání a přátelství na place

18. ledna 2012 v 20:51 | Katie*

Charlize Theron se na udílení cen BAFTA v LA rozpovídala o Kristen Stewart. Mluvila hlavně o jejich prvním setkání a o tom, jak fungovaly na place....
"Poprvé jsme se potkaly v letadle, když jsme mířily na Comic-Con," řekla Theron. "Znáš ten pocit, když poznáš někoho nového a všechno jde jako by samo? Byl to úžasný okamžik."
"Nedokázaly jsme zmlknout," pokračovala."Letadlo přistálo a všichni byli jako 'Vypadněte z toho letadla,' ale my jsme pokračovaly dál a dál."
A to samé bylo na place. "Myslím, že obě milujeme to, co děláme a přijely jsme, abychom mohly hrát."

2011 GLAMOUR.com Celebrity Beauty Awards

18. ledna 2012 v 20:50 | Katie*
imagebam.com

Kristen se umístila na 7. místě v žebříčku Glamour.com - Celebrity Beauty Awards. Ohodnotili ji takto:

Letos jsme přestali být oslepení závistí, kvůli R-Pattzovi a skutečně si začali všímat, jak naprosto úžasná Kristen Stewart je. Je mistrem v temných a tajemných kouřových očních stínech, a když to skombinuje s úžasnými objemnými vlnami a křišťálově čistou pletí: stane se silnou kráskou, se kterou je třeba počítat.

Na celý žebříček se můžete podívat tady

Kristen Stewart je novou tváří vůně od Balenciaga!

13. ledna 2012 v 19:43 | Katie*
Kristen Stewart je jmenována novou tváří nejnovějšího parfému značky Balenciaga, uvedl Women's Wear Daily.
21-letá hvězda filmu Twilight bude tváří nové vůně - která vyjde na podzim!
"Kristen ztělesňuje tuto moderní novou vůni od Balenciagi svou jedinečnou citlivostí a inteligencí." řekl o Kristen kreativní ředitel Nicolas Ghesquiere.
"Balenciaga ke mě vždycky pasovala", řekla Kristen časopisu. "I když jsem poprvé začala uvažovat o módě a i když jsem tuto značku nosila jen zřídka, vždy jsem Balenciagu uznávala a milovala."
"Je to jako uzavřený kruh, když se do toho zapojíte a mluvíte o tom, je to čím dál tím víc vzrušující," pokračovala Kristen. "Značka je prostě super. Přesně tak to je. Cítím se k tomu přitahovaná. Vyvolává se to hned na několika úrovních. Není to strach a ani to není nepřirozené. Zasáhne velmi dobrou balanci, a to vždy. Je vždy vynikající."

kristenstewartfan.us

Senzační informace co? Pořídili by jste si tuto vůni,kdyby u vás/nás vyšla?

Sněhurka - s českým dabingem nebo s titulky?

12. ledna 2012 v 20:58 | Katie*

Důležitá anketa pro všechny,kteří už netrpělivě čekají na Sněhurku a Myslivce! Znovu se objevila anketa,zda lidé chtějí,aby byla Sněhurka v českých kinech s českým dabingem nebo s českými titulky (titulky forever ♥ :D).Zatím vedou titulky - pokud i vy chcete podpořit to,o čem si myslíte,že je lepší,pak hlasujte tady

Kristen Stewart: Časopis New York Nejpřekvapivěji stylizované celebrity roku 2011

4. ledna 2012 v 19:38 | Katie*

Kristen se umístila na krásném druhém místě v seznamu časopisu New York - Nejpřekvapivěji stylizované celebrity roku 2011. Na celý seznam se můžete kouknout tady a pod perexem najdete Kristenino ohodnocení :)

Co koupila Kristen Robertovi k Vánocům?

30. prosince 2011 v 17:10 | Katie*
Kristen Stewart si upřímně myslí, že její přítel, Robert Pattinson, je rocková hvězda! Twilight herečka, 21, koupila v celkové ceně 12 000 dolarů (asi 239 280 korun) 2 kytary pro svého "šviháka," ve známém obchodě v L.A. Norman's Rare Guitars (jsou i dvě fotky,které najdete tady) Kristen koupila kytary těsně před Vánoci, 23. prosince, protože zná Pattinsona a ví, že z nich bude ohromený. "Řekla 'Bude sakra překvapený, až je uvidí' (odlehčený překlad :D)," řekl časopisu US Weekly majitel obchodu Norman Harris. Kytary, z níž jedna je z roku 1947 a druhá 1959, budou určitě dobře využity, až se Pattinson rozhodne nahrát vlastní album ;)
Trailer k filmu On the Road ještě tento rok

27. listopadu 2011 v 20:00 | Ronnie
Nějaká fanynka se na Twitteru zeptala producenta filmu "On the Road" s Kristen, jestli uvidíme trailer ještě
tento rok. Charles odpovědel, že ano. :)


"Uvidíme trailer k OTR ještě před koncem roku?"

"ANO"

 
 

Reklama